Godziny pracy: Pon - Pt 8:00 - 16:00
 Jaki moduł sterowania cyrkulacją C.W.U wybrać?

Jaki moduł sterowania cyrkulacją C.W.U wybrać?

Wybór odpowiednich urządzeń i rozwiązań w zakresie instalacji domowych potrafi znacząco wpłynąć na komfort codziennego życia. Jednym z urządzeń, na które warto zwrócić uwagę, jest moduł do sterowania cyrkulacją C.W.U. – czyli obiegiem ciepłej wody użytkowej. Jaki moduł wybrać, aby sterowanie cyrkulacją C.W.U było efektywne i zgodne z oczekiwaniami? Sprawdź nasz poradnik!

Sterowanie cyrkulacją C.W.U – inteligentne rozwiązanie dla Twojego domu

W naszej firmie znajdziesz wysokiej jakości produkty, umożliwiające automatyzację pracy kotłowni oraz systemu centralnego ogrzewania. Wszystkie dostępne u nas produkty mają na celu podnieść komfort Twojego codziennego życia. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań znajduje się moduł sterowania cyrkulacją C.W.U Suprera HW 15-12 – dedykowany budownictwu jednorodzinnemu oraz niewielkim obiektom użytkowym.

Nasz moduł umożliwia efektywne sterowanie cyrkulacją C.W.U. w instalacjach, w których odległość między zasobnikiem C.W.U a punktami poboru przekracza kilka metrów. Dzięki obecności modułu czas oczekiwania na ciepłą wodę zostaje skrócony do niezbędnego minimum. Dlaczego mówimy tutaj o inteligentnym rozwiązaniu? Odpowiednie czujniki temperatury oraz przepływu sprawiają, że pompa włącza się tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne, dzięki czemu oszczędzasz prąd i wodę. Inteligentny moduł odpowiadający za sterowanie cyrkulacją C.W.U pozwoli Ci obniżyć rachunki, a dodatkowo sprawi, że Twoje gospodarstwo domowe będzie bardziej ekologiczne.

Co warto wiedzieć o module sterowania cyrkulacją ciepłej wody?

Decydując się na montaż inteligentnego modułu – odpowiadający za sterowanie cyrkulacją C.W.U., możesz mieć pewność, że woda będzie miała pożądaną temperaturę już w momencie odkręcenia kurka. Warto zainwestować w takie urządzenie szczególnie w sytuacji, w której źródło ciepła znajduje się w odległości przekraczającej kilka metrów od punktów poboru.

Wybierając urządzenie do obsługi ciepłej wody użytkowej, koniecznie zwróć uwagę na jakość wykonania. Moduł dostępny w naszej ofercie zbudowany jest z elementów najwyższej klasy, takich jak:

  • obudowa z wytrzymałego tworzywa,
  • pompa cyrkulacyjna,
  • programator dotykowy.

Warto wspomnieć, że nasz moduł Suprera HW 15-12 posiada intuicyjny interfejs, dzięki któremu obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Maksymalne ciśnienie układu, w którym znajduje się wspomniany moduł, wynosi 1,0 Mpa. Funkcjonalność to także bardzo ważna cecha modułu umożliwiającego sterowanie cyrkulacją C.W.U. Został on wyposażony w wygodny programator dotykowy, dzięki któremu łatwo ustawisz odpowiednie parametry pracy instalacji.

Oferowany przez nas moduł C.W.U umożliwia kalibrację czasu, ustawienie czasu pracy oraz opóźnienia, a także funkcję zapobiegania zamarzaniu. Wszystkie te funkcje mają na celu zapewnić użytkownikowi jak najwięcej korzyści – związanych z efektywnym sterowaniem cyrkulacją ciepłej wody. Wszystko po to, aby możliwe było użytkowanie ciepłej wody zawsze wtedy, kiedy jest potrzebna, przy jednoczesnym mniejszym jej zużyciu oraz oszczędzaniu prądu. Obecność pompy cyrkulacyjnej, dotykowego programatora oraz czujnika temperatury i przepływu to cechy wyróżniające nasz moduł na tle konkurencji. To jedyny tak zaawansowany technologicznie produkt na rynku.

Sprawdź: Suprera HW 15-12

pl_PL