Suprera to polska marka nowoczesnych rozwiązań przeznaczonych do automatyzacji kotłowni i centralnego ogrzewania, elektronicznych pomp obiegowych i inteligentnych modułów cyrkulacyjnych oraz zintegrowanych z nimi systemów grup pompowych wraz ze sterowaniem. Komponenty wyprodukowane w najlepszych fabrykach w Polsce, Europie i na całym świecie zapewniają asortymentowi marki Suprera wysoką jakość i długą gwarancję.

Nowoczesne rozwiązania dla lepszej przyszłości

Przyszłość naszej planety zależy od działań nas wszystkich. Jednym z największych wyzwań stojących przed ludzkością w XXI wieku jest ograniczenie naszego zużycia energii. Firma Suprera troszczy się o nasze środowisko naturalne, dlatego też cały czas dokładamy starań, aby produkowane przez nas urządzenia charakteryzowały się jak najlepszą wydajnością przy jak najmniejszym zużyciu energii. Podchodzimy do tego zadania kompleksowo – nie tylko optymalizujemy elementy mechaniczne naszego układu, ale też rozwijamy adaptacyjne sterowniki, pozwalające na bardziej optymalne zarządzanie pompą w najróżniejszych sytuacjach.

Pompa obiegowa naszej produkcji, odpowiednio dobrana do parametrów domowej instalacji, zużywa zdecydowanie mniejsze ilości energii niż pompa starego typu, pozbawiona automatycznej regulacji. Dodatkowo nasze rozwiązania pozwalają uzyskać dalsze oszczędności na optymalizacji pracy całej instalacji grzewczej dzięki automatycznej współpracy z kotłem i dostosowaniu poboru mocy do bieżących potrzeb układu. Bardziej wydajna praca całego systemu ogrzewania pozwala znacząco zredukować nasz ślad węglowy, a także, co równie istotne, nasze comiesięczne opłaty za energię. Kto powiedział, że troska o przyszłość naszej planety i jej środowiska naturalnego musi wiązać się z wyrzeczeniami?


Nasze proekologiczne nastawienie towarzyszy naszym urządzeniom na każdym etapie produkcji.

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że nasze pompy będą służyły długie lata bez potrzeby wymiany.